Свічка коптить! Як виправити?

Перша причина чому коптить свічка - це занадто великий вогонь на гноті. Щоб уникнути цього обов'язково перед черговим використанням свічки, вкоротіть гніт до 5 мм. Для цього можна використовувати спеціальний тример для підрізання гніту. Якщо ж такого немає під рукою, можна кінчиками пальців прибрати згорілу частину гніту. Щоб не забруднитися, використовуйте звичайну паперову серветку або паперовий рушник.

Бувають, звісно, й інші причини копоті: наприклад, гніт із додаванням штучних ниток або парафін у свічці замість натурального воску. У цьому випадку виправити ситуацію не вийде.

Рекомендую уважно підходити до вибору свічки під час купівлі. Уникайте свічок з так званим мінеральним воском (парафіном). Про шкоду парафіну на здоров'я повторюватися не буду, цієї інформації достатньо в мережі. Так само не рекомендую купувати насичено забарвлені свічки, невідомо, який барвник використовував виробник, а вам цим дихати. Чим більше натуральних компонентів у складі, тим більше свічка принесе позитивних емоцій і вбереже від розчарувань.

Вдалого вибору!