Придбали аромадифузор, а згодом перестали чути аромат? Що робити?

   По перше, перевірте чи правильне місце обране? Аромадифузор повинен розташовуватися в місці де є, хоть іноді, рух повітря. Наприклад на тумбочці біля дверей які періодично відчиняються. Тобто місце дифузора не в куті кімнати а "на проході".

   По друге, а чи достатньо тростинних або волокнистих паличок ви використовуєте? Економність тут ні до чого, приберете зайві коли буде занадто сильний аромат. Чим більша довжина палички тим більшу площу буде покривати. Рекомендовано використовувати палички від 25 см, для оптимального розповсюдження аромату.

   Також, варто зазначити, що не треба забувати перевертати палички раз на тиждень. Якщо аромадифузор стоїть вже більше ніж півтора місяця - пори паличок можуть забитися пилом. Зазвичай краще замінити палички на нові.

   Враховуйте, будь ласка, температуру в приміщенні і рівень вологості. Це фізичні показники довкола - чим нижче температура повітря, чим вище вологість в приміщенні, тим гірше проходить дифузія (поширення аромату), і навпаки.

   Ось такі основні поради щодо застосування дифузорів в вашому домі. Бажаю вам яскравих емоцій і гарного настрою кожен раз коли ви відчуваєте приємний аромат від ARDEMA!